2051/665
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
Fire kompositioner. Sign. KÆ 2005, samt nummerede 48/230, 49/230, 66/230 og 98/230. Litografier i farver. Bladstørrelse 32×48. Uindrammet. (4)
Original stand.
Moderne kunst og design, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud