12050/57
En patineret ramme af udskåret træ med bladsølv. 19. årh.s sidste halvdel. 43,5×34,5. 37×28.
Ensartet patina. Gl. reparation ved inderste profil forneden.
Kunst, antikviteter & design, 10. december 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud