12032/58
Gerhard Heilmann (f. Skelskør 1859, d. Frederiksberg 1946)
Opstilling med roser. Sign. G.H 86. Olie på lærred. 62,5×52.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud