1009/717
Thomas Tråsdahl m.fl.
Willy Nilsson m.fl. (f. København 1920)
Landskab, kroscene og figurer ved havet. Sign. Tråsdahl og Nilsson, én usigneret. Olie på lærred. 50×92, 67×85 og 65×88. (3)
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 3. marts 2010
Vurdering
Hammerslag
17 bud