1009/​717

Thomas Tråsdahl m.fl.

Willy Nilsson m.fl. (f. København 1920)

Landskab, kroscene og figurer ved havet. Sign. Tråsdahl og Nilsson, én usigneret. Olie på lærred. 50×92, 67×85 og 65×88. (3)

Behov for let overfladerensning.

Malerier, 3. marts 2010

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

17 bud

650 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
480 DKK
(Autobud) 440 DKK
420 DKK
(Autobud) 380 DKK
360 DKK
340 DKK
320 DKK
(Autobud) 300 DKK
300 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK