2439/​710

Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)

Et sæt på seks stole med stel af palisander, betrukket med brunligt møbelstof. Model 71. Udført hos J. L. Møller, Højbjerg. (6)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1101965 4.200 DKK
998291 4.000 DKK