2144/689
Ursula Reuter Christiansen (f. Trier 1943)
“Oktober”. Sign. Ursula Reuter, 1990, 35/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 91×63.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag