12203/184
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
Konkret komposition. Sign. BK-J 71, nr. 52/170. Litografi i farver. Bladmål 55×72. Uindrammet.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag