2437/24
Bagerskilt i form af kringle af forgyldt træ og sortmalet smedejern. 20. årh.s begyndelse. H. 83. L. 125.
Afskalninger, ridser og mærker. Jern med lidt rust.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag