2442/​7019

Dansk Louis XVI klapbord af fyrretræ og egetræ, hver side med klapper. 18. årh.s slutning. H. 72. L. 140. B. 108.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Synligt restaureret.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?