1946/793
Skandinavisk design
Et par udendørs væglamper af patineret kobber. Skærme af mønstret klart glas. H. 40. D. 30. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|