2445/53
Dansk ovalt spejl i ramme af forgyldt træ efter model fra Liselund. 19. årh.s slutning. H. 142. B. 60.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
Dette emne er udgået
1155516 | ||
824060 (Autobud) | ||
1155516 | ||
824060 (Autobud) | ||
1155516 | ||
824060 (Autobud) | ||
1155516 | ||
824060 | ||
815779 |