2004/​263

Samling Elastolin og Lineol figurer i form af cowboys og indianere samt en saloon. Ca. 20 stk.

Skader og mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag