2004/263
Samling Elastolin og Lineol figurer i form af cowboys og indianere samt en saloon. Ca. 20 stk.
Skader og mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag