2414/4368
1942. On Active Service kuvert stemplet Field Post Office 611, dateret 7.8.1942, sendt til Yorkshire [ ✉ ]
Frimærker, 7. april 2024
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 7. april 2024