2203/81
A. Michelsen julebestik af forgyldt sterlingsølv med emaljeabejde, bestående af årgangene 1974–1991 inkl. Æsker medfølger. (36)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
27 bud