11942/121
Sam Francis (f. San Mateo, Californien 1923, d. Santa Monica 1994)
Udstillingsplakat fra Fondation Maeght, 1983. Usign. Litografisk plakat i farver. 92×62.
Kunst, antikviteter & design, 17. oktober 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud