1626/1572
Koksspand af kobber, cylindrisk korpus drevet med overflødighedshorn og feston. 19. årh. H. 72 cm.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag
25 bud