12124/122
Bendt Veber (f. Odense 1925, d. sst. 1995)
Komposition. Sign. Veber. Olie på lærred. 49×68. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag