2004/​246

Distler brandbil af litograferet blik med optræk samt tilhørende brandstation. L. 29 og 30 cm. (2)

Brandmænd mm. mangler. Mindre buler, ridser og mærker. Garanterer ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

3.000–5.000 DKK

Hammerslag