903/69
Erik Henningsen (f. København 1855, d. sst. 1930)
Kaffen bringes ind til snedkeren. Sign. monogram. Olie på lærred. 60×89.
Malerier og tegninger, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag