2440/​881

Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)

Rød fugl. Sign. Corneille 77, 90/90. Litografi i farver. Lysmål 30×30.

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

27 bud

1115637 (Autobud) 6.000 DKK
859898 5.500 DKK
1115637 5.000 DKK
859898 4.800 DKK
1115637 (Autobud) 4.600 DKK
859898 4.600 DKK
1115637 (Autobud) 4.400 DKK
859898 4.200 DKK
1115637 4.000 DKK
859898 3.800 DKK
1115637 (Autobud) 3.600 DKK
859898 3.600 DKK
1115637 (Autobud) 3.400 DKK
859898 3.200 DKK
1115637 (Autobud) 3.000 DKK
859898 2.900 DKK
1115637 2.800 DKK
859898 2.700 DKK
1115637 2.600 DKK
859898 (Autobud) 2.500 DKK
1115637 2.400 DKK
859898 (Autobud) 2.100 DKK
1024507 2.000 DKK
859898 (Autobud) 1.850 DKK
1024507 1.800 DKK
859898 1.050 DKK
984025 1.000 DKK