2440/881
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Rød fugl. Sign. Corneille 77, 90/90. Litografi i farver. Lysmål 30×30.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
27 bud
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 | ||
859898 | ||
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 | ||
859898 | ||
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 (Autobud) | ||
859898 | ||
1115637 | ||
859898 | ||
1115637 | ||
859898 (Autobud) | ||
1115637 | ||
859898 (Autobud) | ||
1024507 | ||
859898 (Autobud) | ||
1024507 | ||
859898 | ||
984025 |