2142/119
Italiensk lysekrone af forgyldt metal i form af kornneg. Elektrisk. 20. årh.s midte. H. 70. Diam. 55.
Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud