1307/186
Udtræksbord af nød og nødderod med en tillægsplade samt et sæt på fire stole af nøddepoleret bøgetræ. Louis XVI form. 20. årh. Bord H. 77. L. 139/179. B. 84. (5)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier og antikviteter, 11. februar 2013
Vurdering
Hammerslag