2440/833
Ole Hagen (f. 1913, d. 1984)
“Tulip”. Salatsæt af sterlingsølv. Udført og stemplet hos A. Michelsen. Vægt ca. 210 g. L. 27 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder overfladeridser og mærker. Graveret.
Vurdering
Hammerslag
1035041 (Autobud) | ||
801706 | ||
1035041 (Autobud) | ||
801706 | ||
1035041 | ||
937693 | ||
283030 |