2016/680
Yuichi Hirako (f. 1982, lives and works in Tokyo)
“My Phanom no. 27”, 2016. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på drivtømmer. H. 20. B. 30.
Original stand.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud