2431/1325
“Sac Plat” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke og et åbent rum med beige læderfor. H. 37 x B. 36 x D. 9 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Et par mindre hvide mærker på monogram kanvas. Mindre slitage på læderhanke. Synlig slitage indvendigt, herunder krakeleringer i læderfor. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
881654 | ||
1107938 | ||
913453 (Autobud) | ||
881654 | ||
913453 | ||
896810 |