2414/2004
Stort butiksur fra Omega-forhandler. Elektrisk værk. H. 78. B. 95. D. 26.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler. Enkelte skruer mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud