1401/1688
Legetøj af bemalet træ bestående af Tekno racerbil, Lego færge, Bus og tog mærket Dansk Legetøjsfabrik, Hanse lastbil med sættevogn, bil, Esso tankstation og bondehus med trætønder m.m. L. 20–58. (8)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Varia, 2. januar 2014
Vurdering
Hammerslag
17 bud