2032/280
Siddende figur af delvis forgyldt og patinert bronze, holdende pen og pendul. Thailand. 20. årh. H. 41.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud