895/​265

Et par Louis XVI prydvaser af hvid marmor og forgyldt bronze, støbt med vædderhoveder, rosetter og pinjekogler. 18. årh.s slutning. H. 47. B. 20. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020

Vur­dering

40.000 DKK

Hammerslag