2115/118
Anthonore Christensen (f. København 1849, d. Usserød 1926)
Buket af efterårsløv og blomster. Sign. monogram. Olie på lærred monteret på plade. 27×31.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
39 bud