12108/​20

Gunnar Aagaard Andersen (f. Ordrup 1919, d. Munkerup 1982)

Komposition. Sign. Aagaard Andersen 77. Litografi i farver nr. 203/300. Bladmål 64×47. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

1.000–1.500 kr.

Hammerslag

700 kr.

828625 700 kr.
273374 (Autobud) 650 kr.
828625 600 kr.
273374 550 kr.
828625 500 kr.