911/​344

Stor fransk empire kandelaber af forgyldt bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 69.

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hammerslag

25.000 DKK