2024/93
Fransk Empire kop med underkop af sølv. Uidentificeret mesterstempel. Paris, 19. årh.s begyndelse. Vægt 323 g. H. 15 cm. Diam. underkop 16 cm.
Almindelig brugspatina, herunder buler, ridser og mærker. Graveret med monogram.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
29 bud