1651/139
Axel Bülow (, dansk maler, 20. årh.)
Større- og mindre sejlskibe på havet. Sign. A. Bülow. Olie på lærred. 33×49.
Ældre malerier og møbler, 19. december 2016
Vurdering
Hammerslag