2423/​1230

S. T. Dupond

Lighter af forgyldt metal. Ca. 4,5×1,2×3,4 cm. Original æske og certifikat medfølger. Herudover medfølger Dunhill lighter af forgyldt metal. L. 5,8–6,5 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 5. juni 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK
1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK