2013/820
Cirkulært spisebord af massiv fyr med udtræk og to tillægsplader. Udført hos Hirtshals Savværk. H. 71. Diam. 130. Fuld længde. 250. (3)
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Moderne kunst og design, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag