12123/315
Ove Kunert (f. København 1893, d. 1975)
Hundeportræt. Sign. Ove Kunert 1928. Olie på plade. Lysmål 23×18. Rammemål 34×29.
Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud