2439/252
Et par franske casoletter af rødbroget marmor og forgyldt bronze. 19. årh. H. 27. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Den ene med manglende ornament på siden.
Vurdering
836316 | ||
1092330 |