2432/299
Ubekendt maler, 18. årh
Minerva med putti og løve. Utydelig signeret. Olie på træ. 37×33.
Retoucheringer. Talrige krakeleringer. Mindre afskalninger.
Vurdering
899718 | ||
808896 |