2436/803
Eventyrslot, 1994. Sign. mongram. Olie på masonit. 30×26.
Vurdering
10 bud
101183 (Autobud) | ||
819436 | ||
101183 (Autobud) | ||
1072041 | ||
101183 | ||
1118595 | ||
1072041 | ||
40766 (Autobud) | ||
1072041 | ||
40766 |