1145/​9045

Artpusher (Søren Vilhelm) (f. 1965)

“Graveyard Babe”. Usign. Olie på lærred. 170×200.

Læs mere om denne kunstner på http://www.hellerupkunsthandel.dk/flx/dk/kunstnere/[www.hellerupkunsthandel.dk]

Dette værk er en del af realisationen af Hellerup Kunsthandel, hvor værket har været udbudt til kr 66.000. Startprisen udgør 20% heraf.

Hellerup Kunsthandel , 8. november 2011

Vur­dering

66.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK

13.000 DKK