Artpusher (Søren Vilhelm) (f. 1965)
“Graveyard Babe”. Usign. Olie på lærred. 170×200.
Læs mere om denne kunstner på http://www.hellerupkunsthandel.dk/flx/dk/kunstnere/[www.hellerupkunsthandel.dk]
Dette værk er en del af realisationen af Hellerup Kunsthandel, hvor værket har været udbudt til kr 66.000. Startprisen udgør 20% heraf.
Hellerup Kunsthandel , 8. november 2011