2139/654
Per Arnoldi (f. København 1941)
Komposition. Sign. Arnoldi samt dateret på bagsiden Sep. 65. Olie på lærred. 55×52.
Behov for let overfladerensning. Misfarvninger.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud