2431/113
Fransk Charles X kaminur i kasse af forgyldt bronze, urhus med siddende muse. 19. årh.s midte. H. 41. B. 29. D. 11.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Pendul medfølger.
Vurdering
37650 |