2104/38
Engelsk tilt-top table af mahogni, stående på tre-pas fod. 19. årh.s begyndelse. H. 68,5. Diam. 84.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag