2432/​637

Nina Kleivan (f. Oslo 1960)

“Længselsforandring”, 1993. Sign. dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 130×145.

Original stand.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?