2431/239
Et par havefigurer af patineret bronze i form af ænder. 20./21. årh. H. 24 og 43. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Overfladerne præget af vind og vejr.
Vurdering
910080 | ||
925538 (Autobud) | ||
910080 | ||
925538 (Autobud) | ||
910080 | ||
925538 | ||
910080 | ||
925538 |