1921/1634
Et par kinesiske Fo-hunde af sancai glaseret keramik. 20. årh. H. 50 cm. (2)
Minor chips. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag