12109/319
Dansk kiste af bemalet egetræ med blomsterdekorationer. 19. årh. H. 91. B. 131. D. 58.
Normal brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag