1950/578
Finn Hjortskov Jensen (f. Skælskør 1936, d. Fanø 2023)
“Regnbue Østersøen”. Sign. på bagsiden Finn Hjortskov Jensen 1982–1983. Olie på lærred monteret på plade. 42×60.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
21 bud